Nosidełko Multi-Age Kavka Rose Quartz Watercolor

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kavka
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy
  • szt.
  • 469,00 zł 400,00 zł

Nosidełko Multi-Age Kavka Rose Quartz Watercolor

Zapraszamy do nowej serii nosidełek KAVKA.

Wykonane zostały wysokogatunkowej bawełnianej tkaniny na którą naniesiono druk za pomocą nowoczesnej, przyjaznej dla środowiska technologii. Druk dodatkowo został utrwalony w wysokiej temperaturze dzięki czemu będzie trwały i świeży przez długi czas.

Tkanina jaką wybraliśmy do uszycia nowej kolekcji to polskiej produkcji płótno, które jest bezpieczne dla dzieci. Posiada ona certyfikat OEKO-TEX.

Walory estetyczne zapewnia ciekawa, nieregularna struktura tkaniny, na której wyczuwalne są zgrubienia przędzy.

Nosidełko regulowane dla dzieci w każdym wieku. KAVKA multi-age rośnie wraz z Twoim niemowlakiem i towarzyszy Wam przez cały okres jego dzieciństwa. Jest odpowiednie dla dzieci od 3,5 do 20 kg!

Zalecamy jednak aby dzieci, które nie siedzą samodzielnie spędzały w nosidełku limitowaną ilość czasu w trakcie dnia by nie powodować obciążeń dla ich kręgosłupa.

Nosidełko posiada łatwą, intuicyjną regulację wysokości i szerokości panela, dzięki czemu szybko dopasujesz je do wielkości noszonego dziecka. Wyposażone zostało rónież w regulację wysokości zapięcia pasów naramiennych co oznacza iż możesz je zapiąć, zarówno klasycznie, na plecach noszonego dziecka ale również pod jego kolankami. Ta druga możliwość jest polecana szczególnie dla mniejszych dzieci bo pomaga utrzymać naturalną dla nich krzywiznę kręgosłupa

 

Nosidełko ma szeroki pas biodrowy, który wraz z mocno wypełnionymi pasami naramiennymi zabiera ciężar z Twoich ramion.

Gdy twoje dziecko uśnie możesz dodatkowo podtrzymać śpiącą główkę kapturkiem, który jest dołączony do każdego nosidełka.