Nosidełko regulowane – KAVKA multi-age Mookie Blueberry Autumn

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kavka
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 5 dni roboczych
  • szt.
  • 599,00 zł

Regulowane nosidełko, które rośnie razem z Twoim dzieckiem. Jeżeli szukasz czegoś z czego będziesz korzystać przez cały okres noszenia to nosidło jest właśnie dla Ciebie.

Opis

Nosidełka, które zrobiliśmy we współpracy z Mookie baby są uszyte z chust.

Wzór jest wynikiem współpracy z Marta Sobczyńska-utalentowaną absolwentką Wydziału Sztuk włókienniczych i mody na Łódzkiej Akademii Sztuki

Nosidełko regulowane dla dzieci w każdym wieku. KAVKA multi-age rośnie wraz z Twoim niemowlakiem i towarzyszy Wam przez cały okres jego dzieciństwa. Jest odpowiednie dla dzieci od 3,5 do 20 kg!

Zalecamy jednak aby dzieci, które nie siedzą samodzielnie spędzały w nosidełku limitowaną ilość czasu w trakcie dnia by nie powodować obciążeń dla ich kręgosłupa.

Nosidełko posiada łatwą, intuicyjną regulację wysokości i szerokości panela, dzięki czemu szybko dopasujesz je do wielkości noszonego dziecka. Wyposażone zostało również w regulację wysokości zapięcia pasów naramiennych co oznacza iż możesz je zapiąć, zarówno klasycznie, na plecach noszonego dziecka ale również pod jego kolankami. Ta druga możliwość jest polecana szczególnie dla mniejszych dzieci bo pomaga utrzymać naturalną dla nich krzywiznę kręgosłupa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nosidełko ma szeroki pas biodrowy, który wraz z mocno wypełnionymi pasami naramiennymi zabiera ciężar z Twoich ramion.

Gdy twoje dziecko uśnie możesz dodatkowo podtrzymać śpiącą główkę kapturkiem, który jest dołączony do każdego nosidełka.