O Nas

BOBASNAFALI

ul. Rosy Bailly 1b

01-494 Warszawa

NIP: 118-188-37-35

Alior Bank : 52 2490 0005 0000 4500 7525 0781

 

 
Agra Art jako cel postawiła sobie dostarczenie odbiorcy możliwie najlepszego jakościowo produktu w cenie dostępnej dla jak największej liczby odbiorców produktów.          

Oferujemy Państwu ręczniki kąpielowe, ręczniki dla dzieci, okrycia kąpielowe, ręczniki z kapturkiem, rożki, poście, ochraniacze na łóżeczka, poduszki, poncha, śpiworki, szlafroki, pieluszki i wiele innych rzeczy które przydadzą się Wam i Waszemu dziecku.

Jako jedna z nielicznych firm mamy w naszej ofercie produkty wykonane w 100% z włókna bambusowego - dodatkowo są to produkty wykonane przez Polskiego producenta. Tkanina z włókien bambusowych posiada naturalne właściwości zdrowotne. Charakteryzuje się delikatnością chwytu, o 60% większą absorpcją wody niż bawełna, co doskonale sprawdza się w przypadku ręczników czy turbanów. Tkanina sama sterylizuje się, posiada właściwości bakteriobójcze, antyalergiczne, antygrzybicze oraz chłonie i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. 

Dzięki tym właściwościom produkty wykonane z włókna bambusowego idealnie nadają się do SPA, Hospicjów. Dla rodziców dbających o swoje maleństwa poczucie bezpieczeństwa gwarantuje Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka ( OP 4333) na pościel i ręczniki.


Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na naszych aukcjach internetowych