Płatność

Formy płatności

W sklepie www.bobasnafali.pl funkcjonują różne formy płatności. Aby sprostać Państwa wymaganiom wciąż udoskonalamy i poszerzamy wachlarz akceptowanych form płatności. Mamy nadzieję, że pomoże to Państwu w dokonaniu szybkiej, wygodnej i przede wszystkim bezpiecznej płatności podczas zakupów w naszym sklepie.

W razie jakichkolwiek problemów bądź watpliwości prosimy o kontakt z jednym z naszych pracowników

Płatności PL

W naszym sklepie istnieje możliwość płatności za zamówienie za pośrednictwem serwisu Platności PL.
Umożliwia on skorzystanie z szybkich przelewów oraz płatności internetowej za pośrednictwem karty kredytowej.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

Gotówka

Płatność gotówką jest możliwa przy zakupie w siedzibie firmy na ul. Rosy Bailly 1B 01-494 Warszawa TU NAS ZAJDZIECIE.

 

Przelew 

Płatność przelewem jest możliwa przy odbiorze towaru w siedzibie firmy, przy dowozie realizowanym przez naszego kierowce oraz przy transporcie firmą kurierską 
Po dokonaniu zamówienia należy przelać na konto sklepu kwotę równą sumie wartości zamawianego towaru i kosztów przesyłki. W tytule przelewu prosimy wpisywać numer zamówienia, który otrzymacie Państwo w e-mailu potwierdzającym. 
 

Poniżej zamieszczamy dane oraz numery konta, na które mogą Państwo dokonać wpłaty za zamówiony towar:

AGRA ART RAFAŁ DOGODA

Rosy Bailly 1B

01-494 Warszawa

Getin Bank: 69 1560 0013 0000 1150 0007 0063

 

 

Pobranie 

Forma płatności wykorzystywana przy transporcie firmą kurierską. Przy tej metodzie płatności należność za zamówienie uiszczacie Państwo w momencie odbioru przesyłki.

Po dokonaniu zamówienia nasz Pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin i potwierdzi dane niezbędne do zrealizowania transakcji i kwotę, na którą opiewa zamówienie oraz termin dostawy. Po ustaleniu wszystkich szczegółów zamówienie zostanie przekazane do realizacji. W przypadku braku możliwości kontaktu ze względu na błędny numer telefonu i nieprawidłowy adres e-mail zamówienie zostanie anulowane w ciągu 5 dni od daty zakupu.